Kilka słów o mnie

Nazywam się Patrycja . CHCĘ ZMIENIĆ ŚWIAT.

Moim celem jest pokazać ci, że nauka angielskiego nie musi być już przykrym obowiązkiem, lecz może stać się niezapomnianą przygodą! Let’s do it together!

Nie znoszę nudy

Nie martw się, nie zasypię cię tonami kserówek do wypełnienia. Będzie intensywnie, będzie różnorodnie i przede wszystkim będzie ciekawie! Jest tak dużo wciągających tematów, na które chcę z tobą porozmawiać. Mamy wiele filmików do obejrzenia, żartów do zrozumienia i wirtualnych miejsc do odwiedzenia - in English, of course!

Uwielbiam dobrą zabawę, and you?

Kto powiedział, że nauka gramatyki to kilometrowe czarno-białe ćwiczenia do wypełnienia? Proponuję gramatyczne wyścigi w aplikacji! Nikt nie lubi przegrywać, więc głowę daję, że nauczysz się poprawnie budować zdania już po kilku rundach. Najlepiej zapamiętujesz, gdy w coś angażujesz się w 100%.

Zawsze przy tobie

Staram się tak przygotowywać lekcje, by do samodzielnej nauki w zupełności wystarczył ci twój smartphone. Jesteś w autobusie? Ding ding! Czas na wyzwanie językowe, by przygotować się na kolejną lekcję ze mną a wszystko masz już pod ręką!

Luzik arbuzik

Proszę mi tu nie “Paniać”! I ja też nie będę tego robić. Nie próbuję udawać tutaj poważnego edukatora, bo nie mam na to ochoty. Preferuję nieformalny styl, lubię być z tobą w kontakcie, na pewno nie raz, nie dwa napiszę do ciebie na Messengerze tak po prostu, a jak masz gorszy dzień to zadzwoń do mnie - and we’ll have a chat!

Czy mam doświadczenie?

Don’t worry, jesteś w dobrych rękach. W tym roku kończę studia lingwistyczne na UW. Pracuję w wydawnictwie językowym, gdzie opracowywuję materiały do nauki języków obcych, m.in. karciane gry językowe i aplikacje mobilne - na pewno zagramy razem, więc już się szykuj! Jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego już od 6 lat. Przygodę z nauczaniem online zaczęłam 2 lata temu. Tworzenie kursów dostosowanych do twoich potrzeb jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem i ogromną frajdą!

CO poza tym?

Jestem marzycielką i niepoprawną optymistką. Lubię uczyć się od innych. Kocham małe i duże podróże, szczególnie te rowerowe! Jestem wdzięczna światu za Netflixa i lody sorbetowe - btw. idealne połączenie! Gram w gry planszowe (i jeśli będziesz mieć na to ochotę, wprowadzę cię w ten świat - tylko ostrzegam, od tego nie ma odwrotu! Będziemy regularnie spotykać się przy planszy!